era diellore MPPT hibrid kontrollues WWS50A-48 / -96 / -120 / -220 / -240 - China Ningbo Haitian Holding Group
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

erës MPPT solar hibrid kontrollues WWS50A-48 / -96 / -120 / -220 / -240

Përshkrim i shkurtër:

era MPPT kontrollues diellore hibride WWS50A-48 / -96 / -120 / -220 / -240 MPPT erës / diellore kontrollues hibrid është përdorur për të kontrolluar të energjisë së erës akuzuar bateri nën tension të vazhdueshëm. Përveç kësaj, ajo përfshin kontrollin diellore akuzuar, që e bën të mirë për të erës / aplikim diellore hibrid. Features: 1 Low ngarkuar tensionit Funksioni MPPT: Për të përmirësuar kontrollues tradicionale të pamjaftueshme, e cila është vetëm kur tifoz apo tension panel diellor është më i lartë se tensionit të baterisë mund të jetë charging.Now sistemi ...


 • FOB Çmimi: US $25- 5000 / Piece
 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 1000-5000Piece/Pieces per Month
 • Port: Ningbo / Shanghai
 • Termat pagesës: L/C,T/T, Western Union, Paypal
 • Detail Product

  parametrat

  Shkarko

  Produkt Tags

  adsfas

  erës MPPT solar hibrid kontrollues WWS50A-48 / -96 / -120 / -220 / -240

  Era MPPT / diellore kontrollues hibrid është përdorur për të kontrolluar të energjisë së erës akuzuar bateri nën tension të vazhdueshëm. Përveç kësaj, ajo përfshin kontrollin diellore akuzuar, që e bën të mirë për të erës / aplikim diellore hibrid.

  Features:

  1 tensionit të ulët Funksioni ngarkuar  MPPT :Për të përmirësuar kontrollues tradicionale të pamjaftueshme, e cila është vetëm kur tifoz apo tension panel diellor është më i lartë se tensionit të baterisë mund të jetë charging.Now sistemi mund të jetë i akuzuar nga një voltage.If ulët përdoruesit zgjodhi komunikimin funksion, ata mund të vënë tension ngarkuar përmes softuerit.

  2 Funksioni Komunikimi: Mund zgjodhi ndërfaqe RS232 komunikim, të sigurojë softuer të largët monitorimit së bashku me instalimin e software monitorimit controller.After, përdoruesit mund të shikoni dhe të vendosur parametrat me anë të softuerit. Në të njëjtën kohë, përdoruesit mund të vënë parametrat të cilat rekord në procesin e operimit të sistemit në Excel për të shpëtuar.

  3 Sistemi i kontrollit Remote: Përdoruesit mund të zgjedhin GPRS wireless funksion të komunikimit Wi-Fi, komunikimit serial system.Users server mund të kontrollojë disa sisteme me një kompjuter në të njëjtën kohë.


 • Previous:
 • Next:

 • model

  WWS50A-48

  WWS50A-96

  WWS50A-120

  WWS50A-220

  WWS50A-240

  Vlerësuar Wind turbinë fuqi maksimale

  5000W

  Vlerësuar me energji diellore

  1500W

  Vlerësurat Battery Voltage

  48V

  96V

  120V

  220V

  240V

  Battery varg tensionit ngarkues

  0-56V

  0-112V

  0-140V

  0-252V

  0-280V

  Vlerësuar Wind turbinë aktuale maksimale Input

  200A

  100A

  80A

  40A

  40A

  Wind turbinë Fuqia maksimale Input

  10000W

  Shkarkoj Voltage ( fabrika e parazgjedhur )

  56V

  112 V

  140V

  252 V

  280 V

  Shkarkoj aktual ( fabrika e parazgjedhur )

  90A

  72a

  36A

  18A

  18A

  PV maksimale Ngarkesa aktuale

  30A

  20A

  10A

  10A

  10A

  Temperatura Kompensimi

  -5mv / ℃ / 2V ( Mbi mbrojtjen e shkarkimit , mbi-shkarkimit shërim tensionit , shkarkoj kompensim tensionit )

  shkarkoj Mode

  PWM

  ekran

  LCD

  Display Parametrat

  Bateria Voltage , Voltage Wind turbinë , PV Voltage , Wind turbinë aktuale , PV aktual , Wind turbinë me energji elektrike , PV energjisë , nën-tension , qark i shkurtër , Night.Etc

  Gama e temperaturës së punës & Lagështia

  -20 ~ + 55 ℃ / 35 ~ 85% RH ( pa kondensim )

  Mode Mbrojtja

  Qelizat diellore kundërt akuzuar , qeliza diellore anti-kundërt , bateri mbi krye , bateri mbi-shkarkimit , bateri anti-reverse , mbi ngarkesës , ngarkesës qark të shkurtër , ndriçim , turbinë era aktuale kufizues, turbinë era frenave automatike dhe frenave manual.

  Në mënyrë që të japin klientëve tanë shërbyer më mirë,  ne mund të rregulluar konfigurimin dhe parametrat sipas kërkesës së klientit
  • 
   WhatsApp Online Chat !